Strona główna / Redakcja

Redakcja Motopedii

Jesteśmy dla Was. Masz sprawę? Pisz na motopedia@otomoto.pl

Marcin Domagała

Redaktor Naczelny

Twórca oraz prezenter kanału OTOMOTO TV na YouTube. Człowiek z zamiłowaniem do motoryzacji oraz mediów. Mam za sobą epizod radiowy, sceniczny, a nawet kabaretowy. Motoryzacyjną przygodę rozpoczynałem temperamentnie sprzedając samochody hiszpańskiej marki SEAT. W tworzeniu treści stawiam na autentyczność, merytorykę oraz odrobinę humoru.

Juliusz Szalek

Redaktor prowadzący

Cześć. Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym z długim stażem, prezenterem, producentem wideo i człowiekiem ciekawym świata. Znajdziecie mnie na YT ale i na platformach podcastowych. No i tutaj. Na Motopedii. Wszystko w moim życiu kręci się jednak wokół motoryzacji, dlatego także prywatnie od samochodów nie uciekam. Ważne miejsce w moim... garażu zajmują klasyki. A jak już zacznę o nich mówić, to trudno mnie zatrzymać.

Maciej Struk

Redaktor

Wszystko zaczęło się od... lampy! Tak, lampy trzymanej Tacie przy naprawach Jego Fiata 125p. Później w naszym domu były już tylko nowocześniejsze auta, dlatego lampa została rzucona w kąt, ale pasja do motoryzacji wcale nie umarła. Wręcz przeciwnie! Dlatego w 2004 r. wziąłem sprawy w swoje ręce i poszedłem na praktyki do "auto motor i sportu", gdzie zostałem przez kolejne 6 lat. Po drodze zrodził się też pomysł startów w rajdach, a później - w wyścigach samochodowych. Ba, w 2009 r. wywalczyłem 6. miejsce w Mistrzostwach Polski Kia Lotos Cup, a w następnym roku - Puchar Polski. Przez ostatnie 9,5 roku pracowałem jako redaktor działu testy w tygodniku "motor" i miesięczniku "auto moto".