Strona główna / Co nowego? / Lubisz majsterkować przy autach? Zgłoś się na casting

Lubisz majsterkować przy autach? Zgłoś się na casting

Łukasz Borowicz

8 min. czytania
casting otomoto tv

Marzysz o swoim programie “garażowym” w telewizji? Jeśli jesteś mechanikiem lub samochodowym majsterkowiczem, stale zaglądasz do samochodów schodząc do kanału i potrafisz o tym opowiadać z pasją? Świetnie trafiłeś! Zgłoś się na casting.

2021 rok to będzie nie lada wyzwanie. OTOMOTO TV zasypie Was nie tylko dziesiątkami kolejnych testów samochodów używanych, czy kolejnymi przeglądami ogłoszeń. Wszystko dlatego, że przed nami pierwsza fabularna produkcja, której możesz zostać głównym bohaterem.

Wystarczy, że regularnie pracujesz przy samochodach, motocyklach, czy jakichkolwiek innych zmotoryzowanych pojazdach poruszających się po drogach.

Zgłoś się na casting

Jeśli uważasz, że nadajesz się do motoryzacyjnej serii dokumentalnej, która w przyszłym roku pojawi się w OTOMOTO TV, zgłoś się! Co należy zrobić? To proste.

Przede wszystkim przygotuj krótkie nagranie z warsztatu, garażu, czy serwisu i opowiedz w kilku zdaniach o swoim zajęciu. Potem wgraj film jako niepubliczny na portalu YouTtube i wyślij link do niego na nasz email. Ponadto wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Na zgłoszenia do castingu czekamy do 20 stycznia pod adresem mailowym marketing(at)otomoto.pl. Znasz kogoś, kto się świetnie nadaje? Prześlij mu linka do tego artykułu.

Na zakończenie kilka przydatnych dokumentów: